Psi a štěňata - Krmivo pro psy

Dobrý den, vítá Vás kolektiv Happy Zoo. Jsme velice potěšeni, že čerpáte informace, jak správně krmit psa právě u HappyZoo. Pro začátek si musíme uvědomit, že každý pes má jiné nároky na krmení. Kojící fena bude potřebovat jiný přísun krmiva, než stárnoucí pes, krmení psa v zátěži bude jiné, než krmivo pro štěňata (jak krmit štěně).
 

Krmivo pro psy

Krmivo pro psy dělíme na tři kategorie. Suché krmivo (granule pro psy), polosuché krmivo (změkčené granule pro psy), konzervované krmivo (konzervy pro psy, paštiky pro psy). Krmivo pro psy též dělíme podle množství energie, které granule obsahují. Psi s velkou záteží pochopitelně budou potřebovat krmivo s vyším obsahem energie, protože jejich tělo nabytou energii správně využije. Starší psi, psi se sklonem k obezitě nebo nedostatkem pohybu budou zase potřebovat krmivo s nižším obsahem energie. Kompletní nabídku krmiv pro psy máme skladem jak na internetovém obchodě HappyZoo.cz, tak na prodejnách HappyZoo.

 

Krmivo pro psy, kupujeme správné krmení pro psy

Kupujeme správné krmení pro psy? Několik faktorů nám napoví, jestli krmivo, které dáváte vašemu psovi je to správné pro Vašeho mazlíčka. Pokud krmení psovi chutná a dobře ho tráví, tak máte první předpoklad, že by mělo být krmivo v pořádku. Sledujeme též další faktory, jako je kvalita srsti, kvalitní pohyb bez bolesti, jasný zrak a další signály, že pes je v dobré fyzické a psychické pohodě.


Pokud si pořád nejste jisti se správným výběrem krmiva pro psy a máte nějaké dotazy, tak na prodejnách HappyZoo Vám náš odborný personál zodpoví veškeré dotazy na krmiva pro psy.


S pozdravem kolektiv HappyZoo