Kdo jsme? Jak to s námi bylo, je a bude?

Jsme HappyZoo. Menší česká firma rodiny Veselých, proto Happy. Síť prodejen s chovatelskými potřebami, proto Zoo. No a samozřejmě i proto, že si zakládáme na tom, aby u nás byla nejen zvířátka, ale i naši zaměstnanci „happy“!

První prodejnu jsme otevřeli v podstatě hned po revoluci v roce 1990 v Modřanech. Zároveň s tím jsme sbírali zkušenosti ve velkých firmách zaměřujících se také na chovatelství. V roce 2009 jsme se rozhodli jít definitivně vlastní cestou a nasadit laťku prodejnám s chovatelskými potřebami v České republice zase o něco výš. Výsledkem toho bylo otevření první prodejny pod názvem HappyZoo a to HappyZoo Jasná v Praze na Kamýku. Na prodejnách v Modřanech a na Jasné jste mohli tou dobou potkat celou naši rodinu a našich pět prvních zaměstnanců.

Další dvě prodejny na sebe nenechaly dlouho čekat. HappyZoo Galaxie jsme otevřeli o rok později na podzim 2010 a HappyZoo OC Krakov v roce 2013. Zároveň jsme v roce 2011 spustili vlastní e-shop.

Naším nejčerstvějším přírůstkem je prodejna HappyZoo OC Vestec ve Vestci u Prahy, kterou jsme otevřeli na podzim 2017. V tuto chvíli máme již 30 zaměstnanců.