HappyZoo - Vedení firmy

Radek V.
Jednatel / Provozní ředitel
K úspěchu nevede žádný výtah, musí se jít po schodech.
V HappyZoo od

Začátku

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Když jsem bydlel s rodiči, tak se u nás postupně vystřídaly tři fenky Ridgebacků. V současné době mám doma morče a chameleona. Jelikož trávím většinu času prací a doma moc nejsem, o dalších zvířatech neuvažuji - nemohl bych se jim totiž věnovat naplno. Takže u mě tak trochu platí přísloví: "Kovářova kobyla chodí bosa".

Nejlépe Vám poradím

Na prodejně jsem strávil několik let, ale momentálně mě naplno vytěžuje administrativa a péče o chod firmy. Takže máte-li jakékoliv dotazy ohledně chovatelství, obraťte se na pravé odborníky: kolegy na prodejnách :-) Jinak rád pomůžu s výběrem kvalitního piva :-)

Bára V.
Manažerka HR a administrativy
Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu.
V HappyZoo od

Začátku

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Když jsem bydlela s rodiči, měli jsme doma vždycky trochu zvěřinec. Postupně se u nás vystřídalo morče, rybičky, myši, vodní i suchozemské želvy,několik andulek, nandej černohlavý, kakariky, potkani, kočka a hlavně jezevčíci. Nejnovějším přírůstkem je pak loskuták Láďa. Přímo doma máme morče Klotyldu a čerstvě i pejska - střední pudlici Marlow. Navíc téměř každý den dojíždím za svým koněm kousíček za Prahu. Ten mi zabere vlastně veškerý můj volný čas a já jsem mu za to moc vděčná :-)

Nejlépe Vám poradím

S fakturami, personalistikou … a s koňmi samozřejmě :-)

Eliška B.
Manažerka provozu prodejen
S úsměvem jde
všechno lépe.
V HappyZoo od

Začátku

Doma mám, nebo jsem měl(a)

V tuto chvíli mám jednoho akčního pejska -( Whippet), který rád pomáhá při kontrole nových pelíšků :o) a suchozemskou želvu Karla. Od malička jsem zvířata milovala a rukama mi prošlo již mnoho druhů - myši, potkani, křečci, osmáci,pískomilové, morčata, králíci, kočky, chameleoni, šneci, rybičky, agamy, gekončíci, bazilišci a měla jsem tu čest i se sousedovic kozou Lízou.

Nejlépe Vám poradím

S hlodavci a kočkami.