Věrnostní program kamenných prodejen (HappyKarta)

Míváte občas pocit, že si obchodníci a zejména velké společnosti svých zákazníků neváží? To my si našich zákazníků vážíme a jako poděkování za Vaši přízeň pro Vás máme připravenu věrnostní kartu. A chceme Vás opravdu odměnit. Proto od nás nečekejte žádné ručníky a deštníky s naším logem či „úžasné slevy“ v hodnotě 4 %. U nás při uplatnění věrnostní karty nakoupíte rovnou se slevou 20 %. Chcete se dozvědět více, tak prosím čtěte dále.

Pro každého zákazníka kamenných prodejen máme připravenu naši věrností HappyKartu.

JAK MŮŽETE HAPPYKARTU ZÍSKAT?
Stačí zajít na naši prodejnu a nakoupit si. Kartu dostanete při Vašem prvním nákupu automaticky na pokladně. HappyKarta platí pouze pro nákupy na kamenných prodejnách, nikoliv na nákupy realizované přes internetový obchod.

JAK HAPPYKARTA FUNGUJE?
Při každém nákupu na prodejně nad 300 Kč od nás obdržíte jednu samolepku (při nákupu nad 600 Kč dvě samolepky, při nákupu nad 900 Kč tři atd.). Pokud kartu zaplníte deseti samolepkami, získáte při odevzdání karty u pokladny před placením slevu 20 % na celý Vás další nákup. Znáte jinou prodejnu chovatelských potřeb, kde získáte slevu 20 %?

Myslíme i na chovatele!

Jste chovatel a máte registrovanou chovatelskou stanici? Pak nás neváhejte kontaktovat. I pro Vás máme připravenu zajímavou nabídku.

 

ÚPLNÁ PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU „HappyKarta"

I. Pořadatel věrnostního programu
Pořadatelem věrnostního programu „HappyKarta" je HappyZoo s.r.o.

II. Doba konání věrnostního programu
Věrnostní program probíhá na prodejnách HappyZoo v období od 5. října 2009 do odvolání.

III. Účast ve věrnostním programu
Do věrnostního programu se mohou zapojit všichni zákazníci prodejen HappyZoo, kteří splní stanovené podmínky. Vstupem do věrnostního programu se všichni zavazují dodržovat jeho pravidla.

IV. Princip fungování věrnostního programu
Hrací kartu může získat každý zákazník, který uskuteční nákup na prodejnách HappyZoo. Za každých celých utracených 300 Kč získá zákazník jednu samolepku. Samolepku (samolepky) vydá zákazníkovi prodavač na prodejnách HappyZoo po zaplacení. Zákazník si sám vylepí obdržené samolepky do hrací karty. Po vylepení 10 samolepek a odevzdání hrací karty před placením na prodejnách HappyZoo získá zákazník nárok na uplatnění slevy 20 % z hodnoty celého nákupu. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží a zboží v akci. Na jeden nákup lze uplatnit pouze jednu hrací kartu, slevy nelze sčítat. Za nákup, při kterém zákazník uplatňuje slevu, se samolepky nedávají.

V. Práva a povinnosti provozovatele
Organizátor akce si vyhrazuje právo akci přerušit, zkrátit, prodloužit, ukončit či jakkoliv měnit pravidla akce bez udání důvodu. Organizátor neodpovídá za zneužití, zcizení nebo jiné neoprávněné nakládání s hrací kartou. Vymáhání cen soudní cestou je vyloučeno.

VI. Informace
V případě jakýchkoliv dotazů je k dispozici emailová adresa info@happyzoo.cz. Vaše dotazy Vám taktéž rádi zodpoví zaměstnanci prodejen HappyZoo.