Podporujeme

Bohužel ne každý člověk, co si říká „chovatel“, má vždy na paměti citát francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho z knihy Malý princ:

"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal."

I proto se snažíme maximálně podporovat organizace a útulky, které se starají a pomáhají zvířátkům, která neměla v životě takové štěstí. Nesmírně si jejich práce vážíme a jsme si vědomi toho, že bez pomoci dobrovolníků, firem, ale i drobných dárců by nemohly svoji těžkou a tolik potřebnou činnost vykonávat.

Vždy jsme podporovali, podporujeme a budeme podporovat všechny organizace naprosto nezištně. Neděláme to proto, abychom si vylepšovali vlastní PR. Pomáháme, protože jsme si vědomi vlastní odpovědnosti vůči těm, kteří dělají náš život o chlup lepší – všem zvířatům bez rozdílu.

Od založení naší společnosti jsme podpořili desítky organizací a spolků, dobročinných akcí i konkrétních osob v nouzi a vždy bez jakéhokoliv nároku nebo požadavku na reklamu. Bohužel už si ani všechny obdarované nepamatujeme, jelikož si je nikde neevidujeme. Nefotíme se v oblecích se šeky při předávání. Děláme to proto, protože nám to přijde jako samozřejmost - a hlavně to děláme rádi.

Níže v levé části naleznete pouze krátký výčet spolků a organizací, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Uvádíme je zde pro inspiraci, pokud byste také chtěli pomoci. Každá pomoc se počítá.

V pravé části pak naleznete aktuální informace o našich pravidelných vánočních sbírkách, do kterých se můžete každý prosinec zapojit. Nebojíme se napsat, že naše sbírky jsou oproti konkurenčním unikátní v tom, že vždy všechny Vaše dary na konci sbírky na naše náklady zdvojnásobíme. Takže pokud zakoupíte a věnujete například pytel krmiva, tak jste vlastně věnovali dva. Více informací naleznete vždy u aktuálního ročníku vánoční sbírky.

Děkujeme Všem Vám, kteří pomáháte, ať už společně s námi nebo kdekoliv jinde. Vážíme si toho.

Pravidelné vánoční sbírky

podporujeme

Každý rok od 1. do 24. prosince pořádáme na našich prodejnách a e-shopu vánoční sbírku pro opuštěná zvířátka. Poprvé jste se do naší sbírky mohli zapojit v prosinci 2013 a hodnota věnovaného zboží spolupracujícím organizacím od té doby každým rokem roste. Do sbírky tedy přispíváte více nejen Vy, naši zákazníci, ale i my, protože hodnotu Vašich darů na naše náklady každý rok dvojnásobíme. Informace k poslední proběhlé vánoční sbírce naleznete ZDE.

K dnešnímu dni darováno zboží v hodnotě
přes 4 775 000 Kč