O HappyZoo

RODINNÁ FIRMA, DLOUHOLETÁ TRADICE

Když jsme v roce 1990 otevírali naši první prodejnu, byli jsme chovatelská rodina se silnou láskou ke zvířatům, která chtěla pomoci chovatelům všemožných mazlíčků. Pomoci jim poskytnout komplexní poradenství bez mýtů a nesmyslů v péči o jejich zvířecí kamarády a zároveň pro ně vybrat ty nejlepší produkty, díky kterým bude zvířatům s jejich chovateli dobře. Po více než 30 letech můžeme s klidným svědomím říct, že se nám to daří.

V roce 2009 vznikla značka HappyZoo, pod kterou v současné době provozujeme 5 kamenných prodejen a e-shop. Stále si zakládáme na tom, že jsme malá a ryze česká rodinná firma s přátelskou atmosférou, kde se všichni osobně známe, tykáme si a trávíme spolu čas nejen v práci ale často i mimo pracovní dobu. Nejsme žádný korporát, kde se lidé mění každý měsíc a kde se majitelé nepodílí na každodenním fungování společnosti. Jsme a vždy budeme parta lidí sdílejících společný zájem – lásku a respekt ke zvířatům.

Díky tomu Vy, naši zákazníci, můžete čerpat naše nasbírané zkušenosti a neustále se rozšiřující vědomosti.

Jak?

  • Osobně v některé z 5 kamenných prodejen v Praze a okolí, kde si můžete produkty osahat nebo si s námi popovídat a nechat si doporučit to nejvhodnější pro aktuální potřebu Vašeho zvířecího miláčka. Na naše prodejny jsme opravdu pyšní. Nejen že jsou na západoevropské úrovni, ale vždy Vás rádi přivítáme a ochotně poradíme s čímkoliv jen budete potřebovat. A pokud máte možnost, vezměte Vaše mazlíčky s sebou, rádi je uvidíme 😊.

  • Online kdekoliv z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska prostřednictvím našeho e-shopu. Vaše objednávky doručujeme kamkoliv po České republice a Slovensku a jakékoliv poradenství také rádi vyřešíme po e-mailu či telefonu.

Na našem e-shopu a na našich prodejnách najdete výhradně produkty, za kterými si stojíme a bez váhání je doporučíme dál. K našim zákazníkům přistupujeme jako k přátelům, kteří mají stejné zájmy jako my a kteří mají vždy na paměti citát francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho z knihy Malý princ:

"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal."

I proto se snažíme maximálně podporovat organizace a útulky, které se starají a pomáhají zvířátkům, která neměla v životě takové štěstí. Nesmírně si jejich práce vážíme, a pokud i Vám není osud opuštěných zvířátek lhostejný, můžete se do pomoci zapojit společně s námi. Více informací, jak pomoci, naleznete na našem webu během 14 dní.

Věříme, že spolupráce s námi bude i pro Vás příjemným zážitkem a budeme se snažit Vás v dobrém slova smyslu stále překvapovat.

Při jakémkoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit zde.

S láskou a respektem ke zvířatům,

Kolektiv HappyZoo