O HappyZoo

Rodinná firma, dlouholetá tradice

  • Máme dlouholeté zkušenosti
  • Prosazujeme nové trendy
  • Jsme nejen prodavači, ale i chovatelé
  • Testujeme sortiment

Naše rodinná firma založená v roce 1990 se zabývá chovatelstvím a provozováním prodejen chovatelských potřeb. Soukromě se věnujeme chovatelství celý život. Jsme obklopeni přáteli se stejnými zájmy a máme proto možnost od nich čerpat jejich bohaté zkušenosti. V provozování a zřizování chovatelských prodejen jsme uznávanými odborníky. Prosazujeme nové trendy, naše prodejny jsou na evropské úrovni a představují nejvyšší kvalitu služeb, přístupu k zákazníkům, šíře sortimentu a péče o zvířata. Stále se vzděláváme, jsme velmi nároční k našim spolupracovníkům i k sobě.

Kolektiv HappyZoo tvoří vzdělaní nadšení chovatelé proškolení v obchodních dovednostech a komunikaci. Jsou proto schopni Vám dobře poradit a podělit se s Vámi o své chovatelské zkušenosti.

Výběr sortimentu zboží podléhá důkladnému testování na kvalitu a chovatelskou užitnou hodnotu.

V oblasti zvířat nabízíme pouze druhy vhodné k zájmovému chovu se zřetelem na nároky zvířat a možnosti domácích chovatelů.

Snažíme se představit chovatelství všem zájemcům v celé své kráse, ale s důrazem na náročnost a obtíže, které s sebou přináší.

Věříme, že spolupráce s námi bude i pro Vás příjemným zážitkem, a budeme se snažit Vás v dobrém slova smyslu stále překvapovat.

Kolektiv HappyZoo