HappyZoo - Kariéra

Kariéra

Bylo i Vaším dětským snem pracovat u zvířátek? Pokud ano, máte jedinečnou příležitost si ho u nás splnit a při tom být na svou práci hrdí. HappyZoo totiž není jen tak ledajaká prodejna, ale pravý zverimex. Záleží nám na tom, do jakých podmínek zvířátka z našich prodejen putují a pečlivě pro ně vybíráme ty nejlepší páníčky. Navíc naši kolegové jsou opravdoví odborníci na chovatelství a jsou tak schopni poskytnout poradenství na profesionální úrovni. Zkrátka tak, jak to má být…
Nevěříte? Máte opačnou zkušenost? Tak pak jste nezažili HappyZoo ;-)

Jak to u nás chodí?
ZJISTIT VÍCE
Otevřené pracovní pozice
Zjistit více
Kolektiv HappyZoo
Zjistit více
Čím se můžeme pochlubit?
Nejsme žádný kolos, proto máme ke každému z našich zaměstnanců individuální přístup.
Víme, že pracovní prostředí je klíčovým faktorem pro spokojenost v práci. Proto jsou všechny týmy na našich prodejnách pečlivě sestaveny tak, aby si kolegové navzájem sedli a pracovali spolu rádi.
Péče o všechna zvířata na našich prodejnách je pro nás klíčová. Jsme přeci zodpovědní za vše, co jsme si ochočili, a tím se také řídíme! Nebereme zvířata od velkochovatelů a neprodáváme zvířata nezodpovědným lidem!
S radostí odměňujeme loajalitu našich zaměstnanců, protože víme, že to není samozřejmost, a protože si toho upřímně vážíme.
Nejsou nám jedno opuštěná zvířátka a útulky. Proto je podporujeme nejen v průběhu celého roku, ale každoročně i vánoční sbírkou, kterou pořádáme na všech našich prodejnách.