VÝSLEDEK 11. ročníku vánoční sbírky pro opuštěná zvířata na prodejnách HappyZoo

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali o výsledku 11. ročníku vánoční sbírky, která proběhla před Vánocemi na prodejnách HappyZoo.

Vaše štědrost byla již opakovaně neuvěřitelná a tyto Vánoce jste dohromady pro opuštěná zvířátka nakoupili na prodejnách zboží za neuvěřitelných 525 000 Kč. Vámi zakoupené množství jsme stejně jako v předchozích ročnících na naše náklady více jak zdvojnásobili.
Dohromady jsme tedy předali spolupracujícím společnostem krmiva a další chovatelské potřeby v hodnotě přes MILIÓN korun (1 075 000 Kč).

V součtu s předchozími osmi ročníky jsme tedy již věnovali v rámci vánočních sbírek krmiva a chovatelské potřeby v hodnotě přes 4 775 000 Kč.

Jsme hrdí na to, že můžeme pomoci těm zvířátkům, která to nejvíce potřebují.

Ještě jednou Vám všem mockrát děkujeme, velice si Vašeho příspěvku vážíme a jsme rádi, že je mezi Vámi – našimi zákazníky tolik hodných lidí, kterým není osud opuštěných pejsků a kočiček lhostejný a že společnými silami můžeme opravdu výrazně pomoci.

Prosíme Vás o šíření informací o našich pravidelných vánočních sbírkách mezi Vaše přátele a známé, aby se nám i v dalším ročníku podařilo překonat ten předchozí. Dovolíme si tvrdit, že podmínky naší sbírky, kdy více jak zdvojnásobujeme objem Vašich darů, je v naší republice ojedinělý a díky tomu má každý Váš dar dvojnásobnou cenu.

Doufáme, že i v novém roce neztratíme Vaši důvěru v naše služby a že nám zachováte svoji přízeň.

Děkujeme, že pomáháte společně s námi!

Kolektiv HappyZoo