Vychytávky, díky kterým si váš pes léto užije naplno!

Konečně je tu léto a s ním nejen spousta vodních dobrodružství, ale i tropických teplot, před kterými musíme naše pejsky chránit. Připravili jsme pro vás tipy na doplňky, díky kterým si váš chlupáč tohle léto užije naplno!

psi_leto_doplnky

1. Bazény
Bazény jsou pro naše psí kamarády v parných dnech tím nejlepším osvěžením. Ať už si jen zchladí bříško a tlapky, nebo v nich budou řádit jako pominutí, tohle letní útočiště si zamilují.

  1. 1995727
  2. 1996578

 

2. Chladící podložky
Chladící podložky přinášejí mazlíčkům ve vedrech rychlé osvěžení. Navíc pomáhají předcházet úpalům a přehřátí, které můžou způsobit vážné zdravotní komplikace. Jejich výhodou taky je, že jsou lehké a snadno přenosné, takže je s sebou můžete vzít kamkoliv - do auta, k vodě nebo na letní grilovačku k přátelům.

  1. 4130163
  2. 1851606

 

3. Doplňky k vodě
Ať už se svým psím parťákem vyrážíte k moři, rybníku nebo jinam k vodě, nezapomeňte na plovací vesty. Ty zajistí bezpečí vašeho pejska. Velkým hitem letošního léta jsou originální vesty se žraločí ploutví. Nejenže jsou vtipné, ale samozřejmě i bezpečné a pohodlné. Prodávají se ale rychlostí blesku, takže pokud se vám líbí, na nic nečekejte a rychle pro svého pejska jednu ulovte!

Náš tip: K vodě s sebou rozhodně přibalte i supersavý ručník.

zraloci_vesty

4. Hračky do vody
Co by to bylo za vodní radovánky bez hraček? Vyzkoušejte plovací granát nebo činku od oblíbeného Kongu, rozkošná textilní zvířátka Coolpets, frisbee pro vodní aporty nebo originální hvízdající míč. Uvidíte, že se s nimi vaši psí kamarádi dokonale vyblbnou!

5. Vodní fontány
Správný pitný režim je pro zdraví našich psů zásadní a v létě to platí dvojnásob. Vodní fontány jim zajistí nonstop čerstvou vodu a navíc je motivují pít častěji. Tekoucí voda je pro ně totiž daleko lákavější a zábavnější.

  1. 2880877
  2. 1853242

Přejeme veselé léto vám i vašim pejskům!