Westernový podbřišník THINLINE brown 65cm
Kód: 7730264Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Westernové podbřišníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 812186016436 |
| #kamaradi: | THIN74 |
| #kamaradi-hodnoty: | 65cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 812186016436 |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | hnědá |
| Délka: | 65 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 2868.00 |
| Nejnižší cena: | 2 835 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ThinLine Global |
|---|---|
| Adresa : | 3430 Coates Industrial Blvd., Suite 300Durham, North Carolina 27705United States |
| E-mail : | info@thinlineglobal.com |
| Zástupce výrobce v EU : | HorseAthlete BV |
| Adresa zástupce v EU : | HorseAthlete BV, Kazerneweg 1, 8890 Moorslede, Belgium |
| E-mail zástupce v EU : | support@horseathlete.com |