Výběhová deka HORSEWARE Amigo Pony Ripstop 900D 100g witney navy 80cm
Kód: 7671078Související produkty
Detailní popis produktu
Výběhová deka HORSEWARE Amigo Pony Ripstop 900D 100g witney navy 80cm
Výběhová deka
Specifikace produktu
Kvalitní výběhová deka klasického střihu se zateplením 100 g. Je vyrobena z vnějšího materiálu 900D, odolného proti roztržení. Deka je nepromokavá (voděodolnost do 3 000 mm) a velmi dobře prodyšná (3 000 ml m2/24 h).
Je anatomicky tvarovaná v oblasti předních nohou, což koni poskytuje větší volnost pohybu a přispívá k maximálnímu pohodlí. Je vypodložena hladkou polyesterovou podšívkou s antibakteriální a antistatickou úpravou. Podšívka pomáhá chránit srst koně před odíráním a přispívá k jejímu vyššímu lesku.
Je vybavena předním zapínáním na dvě přezky a křížovým zapínáním pod břichem. Deka je opatřena chráničem ocasu a podocasní šňůrou. Dále má poutka pro upevnění krčního dílu. Je kompatibilní s rozsáhlou kolekcí linerů. Linery a krční díl nejsou součástí balení a je možné je dokoupit.
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: svrchní vrstva: 900D polyester, podšívka: 210T polyester, výplň: akrylové vlákno
ÚDRŽBA: Perte na maximální teplotu 30 °C s použitím vhodných pracích prostředků určených pro technické a nepromokavé materiály. Před praním zapněte všechny suché zipy a zajistěte přezky i ostatní zapínání, aby nedošlo k poškození materiálu.
Sušte volně na vzduchu, mimo přímé zdroje tepla.
Výrobce doporučuje svěřit čištění výběhových dek profesionální čistírně, aby byla dlouhodobě zachována jejich nepromokavost, prodyšnost a celková funkčnost.
BARVA: tmavě modrá
VODNÍ SLOUPEC: 3 000 mm
PROPUSNOST: 3 000 g/m2/24 h
VELIKOST: 80 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 100g |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 649982221548 |
| #kamaradi: | BB424 |
| #kamaradi-hodnoty: | 80cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 649982221548 |
| Model / Typ: | HORSEWARE Amigo |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | modrá |
| Gramáž deky: | 100 g |
| Velikost: | PONY |
| Délka: | 80 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | 2 |
| Velikost balení: | M |
| Základní cena: | 1963.00 |
| Nejnižší cena: | 1 963 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Horseware Products Limited |
|---|---|
| Adresa : | 5th Floor, Two, the Green, Dublin Airport Central, Swords, Co. Dublin, K67 E2H3, Ireland |
| E-mail : | info.eu@horseware.com |