Věrnostní program kamenných prodejen (Happy Karta)

Míváte občas pocit, že si obchodníci a zejména velké společnosti svých zákazníků neváží? To my si našich zákazníků vážíme a jako poděkování za Vaši přízeň pro Vás máme připravenu věrnostní kartu. A chceme Vás opravdu odměnit. Proto od nás nečekejte žádné ručníky a deštníky s naším logem či „úžasné slevy“ v hodnotě 4 %. U nás při uplatnění věrnostní karty nakoupíte rovnou se slevou 20%. Chcete se dozvědět více, tak prosím čtěte dále.

Pro každého zákazníka kamenných prodejen máme připravenu naši věrností HappyKartu.


Jak můžete HappyKartu získat?

Stačí zajít na naši prodejnu a nakoupit si. Kartu dostanete při Vašem prvním nákupu automaticky na pokladně. HappyKarta platí pouze pro nákupy na kamenných prodejnách, nikoliv na nákupy realizované přes internetový obchod.


Jak HappyKarta funguje?

Při každém nákupu na prodejně nad 300 Kč od nás obdržíte jednu samolepku (při nákupu nad 600 Kč dvě samolepky, při nákupu nad 900 Kč tři atd.). Pokud kartu zaplníte deseti samolepkami, získáte při odevzdání karty u pokladny před placením slevu 20% na celý Vás další nákup. Znáte jinou prodejnu chovatelských potřeb, kde získáte slevu 20%?

Úplná pravidla věrnostního programu HappyKarta naleznete
zde.


Myslíme i na chovatele!

Jste chovatel a máte registrovanou chovatelskou stanici? Pak nás neváhejte kontaktovat. I pro Vás máme připravenu zajímavou nabídku.