Udidlo stihlo UMBRIA EQUITAZIONE dvakrát lomené 13,5cm
Kód: 7600588Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo UMBRIA EQUITAZIONE dvakrát lomené 13,5cm
Stihlo
Specifikace produktu
- dvakrát lomené stihlo s kulatým středem udítka
- velikost kroužků udidla je 65 mm
- lepší kontakt s koňskou hubu díky dvojitému lomení, které umožňuje jezdci pracovat s každou polovinou těla dle potřeby
- skvělý poměry kvalita a cena
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dbejte na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání. Fotografie jsou pouze ilustrační.
ÚDRŽBA: umyjte pod tekoucí vodou
VELIKOST: 13,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8051360350566 |
| #kamaradi: | 4494 |
| #kamaradi-hodnoty: | 13,5 |
| #PARAMETR-EAN#: | 8051360350566 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 13,5 cm |
| Délka: | 13,5 cm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 628.00 |
| Nejnižší cena: | 742 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Umbria Equitazione s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via della Fornace 11, 06083 Bastia Umbra, Italy |
| E-mail : | info@umbriaequitazione.it |