Udidlo stihlo METALAB SS 1257 dvakrát lomené 14,5cm
Kód: 7600599Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo METALAB SS 1257 dvakrát lomené 14,5cm
Udidlo
Specifikace produktu
- dvakrát lomené stihlo od výrobce Metalab
- velmi oblíbený typ udidla
- použitý materiál podporuje slinění
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační. Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako “černá” je na fotografii v jiném odstínu). Nejedná se o chybu - prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
ÚDRŽBA: Po použití omyjte vodou.
MATERIÁL: měď
VELIKOST: 14,5 cm, udítko 4 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8051360260193 |
| #kamaradi: | 3933 |
| #kamaradi-hodnoty: | 14,5 |
| #PARAMETR-EAN#: | 8051360260193 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 14,5 cm |
| Délka: | 14,5 cm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | 2 |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 899.00 |
| Nejnižší cena: | 899 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | R&G Equipment NV |
|---|---|
| Adresa : | Industrieweg 18, 2390 Malle Belgium |
| E-mail : | info@metalab.com |