Udidlo stihlo HORZE pogumované dvakrát lomené 105mm (DOPRODEJ)
Kód: 7561025Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo HORZE pogumované dvakrát lomené 10,5cm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- udidlo pro koně - typ stihlo
- pogumované a dvakrát lomené pro maximální pohodlí
- jemně působí na tlamu koně
- pogumovaný povrch poskytuje měkčí kontakt
- ideální pro citlivé koně
- poskytuje pohodlí při ježdění
- vyrobeno z nerezové oceli pro odolnost a dlouhou životnost
Další parametry
MATERIÁL: nerez
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
BARVA: nerez
ROZMĚRY: 10,5 cm; tloušťka 1,5 cm; kroužky o průměru 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4063634158703 |
| #kamaradi: | 809 |
| #kamaradi-hodnoty: | 105mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4063634158703 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 105 mm |
| Délka: | 105 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | 3 |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 765.00 |
| Nejnižší cena: | 361 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Horze International GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Flemingstraße 22 36041 Fulda Deutschland |
| E-mail : | info@horze.com |