Udidlo stihlo HARRY'S HORSE Apple dvakrát lomené 18mm/13,5cm
Kód: 7540283Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo HARRY'S HORSE Apple dvakrát lomené 18mm/13,5cm
Udidlo stihlo
Specifikace produktu
- dvakrát lomené udidlo
- vhodné pro koně citlivější na hubu či mladé koně
- koňmi velmi dobře přijímáno
- volný kroužek stihla znamená větší pohyblivost udidla v tlamě
- vhodné pro jemnější koně, kteří preferují „mobilnější“ udidlo v hubě
- jablečná příchuť
- vhodné pro koně s nízkou tolerancí k tradičním kovovým udidlům
- velmi oblíbené pro mladé koně
- středový spoj - váleček
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Je nutné pozorně a pečlivě nastavit správnou délku lícnic, jinak může dojít k rozžvýkání materiálu!
MATERIÁL: plast, nerezová ocel
ÚDRŽBA: V případě znečištění umyjte pod tekoucí vodou.
VELIKOST: 13,5 cm, udítko 18 mm, kroužky 65 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8714813163402 |
| #kamaradi: | 230 |
| #kamaradi-hodnoty: | 18mm/ 13,5cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 8714813163402 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 13,5 cm |
| Délka: | 13,5 cm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 478.00 |
| Nejnižší cena: | 478 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Harry's Horse B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Herenweg 200, 3645 DW Vinkeveen, Netherlands |
| E-mail : | info@harryshorse.com |