Udidlo stihlo HARRY'S HORSE Anatomic dvakrát lomené 14mm/11,5cm
Kód: 7540253Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo HARRY'S HORSE Anatomic dvakrát lomené 14mm/11,5cm
Udidlo stihlo
Specifikace produktu
- dvakrát lomené udidlo
- vyrobené z nerezové oceli
- koňmi velmi dobře přijímáno
- volný kroužek stihla znamená větší pohyblivost udidla v tlamě
- vhodné pro jemnější koně, kteří preferují „mobilnější“ udidlo v hubě
- anatomický tvarované
- oblíbené jako první udidlo pro mladé koně
- velmi příjemné a jemné
- středový spoj - pecka
Další parametry
MATERIÁL: nerezová ocel
ÚDRŽBA: V případě znečištění umyjte pod tekoucí vodou.
VELIKOST: 11,5 cm, udítko 14 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8714813527334 |
| #kamaradi: | 223 |
| #kamaradi-hodnoty: | 14mm/ 11,5cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 8714813527334 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 11,5 cm |
| Délka: | 11,5 cm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 522.00 |
| Nejnižší cena: | 522 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Harry's Horse B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Herenweg 200, 3645 DW Vinkeveen, Netherlands |
| E-mail : | info@harryshorse.com |