Udidlo stihlo FEELING s plackou dvakrát lomené 145mm/18mm
Kód: 7585533Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo FEELING s plackou dvakrát lomené 145mm/18mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- střední článek brání koni ve snaze přehodit si udidlo přes jazyk
- pomáhá udržet udidlo stabilně ve správné pozici
- umožňuje jemnější a přesnější komunikaci mezi jezdcem a koněm
Další parametry
MATERIÁL: nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 145 mm, udítko 18 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 3338025279512 |
| #kamaradi: | 6152 |
| #kamaradi-hodnoty: | 145mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 3338025279512 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 145 mm |
| Délka: | 145 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 681.00 |
| Nejnižší cena: | 681 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Ekkia SAS |
|---|---|
| Adresa : | 1 Rue de l'Industrie, 67450 Mundolsheim, France |
| E-mail : | info@ekkia.com |