Udidlo stihlo BERIS Medium dvakrát lomené 125mm
Kód: 7622199Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo BERIS Medium dvakrát lomené 125mm
Udidlo
Specifikace produktu
Dvakrát lomené stihlo od výrobce Beris.
Toto dvakrát lomené plastové udidlo je mimořádně štíhlé – široké styčné plochy a nízký profil zajišťují pohodlí i u koní s menší hubou. Povrch plastu je velmi hladký a dobře klouže v hubě, i u koní s nízkou produkcí slin. Klouby i střední část jsou precizně zpracovány a přizpůsobeny nízkému profilu udidla. Díky zabudovaným měděným pouzdrům kroužky udidla hladce kloužou, což umožňuje přesné vedení otěží a jemnou, téměř dokonalou komunikaci mezi koněm a jezdcem.
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání! Lehká povrchová rez není závadou, ale známkou správné funkce materiálu!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 125 mm, udítko 18 mm, kroužky k udidlu 7,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4252004802333 |
| #kamaradi: | 5467 |
| #kamaradi-hodnoty: | 125 |
| #PARAMETR-EAN#: | 4252004802333 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 125 mm |
| Délka: | 125 mm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 1859.00 |
| Nejnižší cena: | 1 859 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Beris Gebissschmiede GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Auf dem Brühl 6, 51647 Gummersbach, Germany |
| E-mail : | info@beris.de |