Udidlo stihlo BERIS Konnex soft 140mm
Kód: 7622231Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo BERIS Konnex soft 140mm
Udidlo
Specifikace produktu
Nelomené stihlo od výrobce Beris. Měkká verze.
Model Konnex spojuje účinek tvarovaného udítka s pozitivními vlastnostmi tzv. butterfly baru. Profil udítka KONNEX je užší a v sedí velmi pohodlně, zároveň poskytuje více prostoru. Je proto vhodné pro koně s menším prostorem v hubě, například plnokrevníky nebo starší koně (kvůli změnám v postavení zubů), pro koně s větším jazykem a zejména pro ty, kteří nesnášejí tlakové body na jazyku. Volný kroužek zajišťuje vyšší pohyblivost udidla v hubě a je určen pro koně, kteří preferují tuto zvýšenou „mobilitu“. Kroužky hladce kloužou v měděných pouzdrech, což zvyšuje trvanlivost a prodlužuje životnost udidla.
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání! Lehká povrchová rez není závadou, ale známkou správné funkce materiálu!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 140 mm, udítko 18 mm, výška oblouku 30 mm, kroužky udidla 7,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4046228267296 |
| #kamaradi: | 5479 |
| #kamaradi-hodnoty: | 140 |
| #PARAMETR-EAN#: | 4046228267296 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 140 mm |
| Délka: | 140 mm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 1422.00 |
| Nejnižší cena: | 1 422 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Beris Gebissschmiede GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Auf dem Brühl 6, 51647 Gummersbach, Germany |
| E-mail : | info@beris.de |