Udidlo oliva BERIS Comfort thin soft 120mm
Kód: 7622185Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo oliva BERIS Comfort thin soft 120mm
Udidlo
Specifikace produktu
Udidla typu oliva od výrobce Beris jsou univerzálně použitelné a spočívají v hubě koně velmi klidně, přičemž udidlové kroužky účinně zabraňují skřípnutí pysků.
Plastové udidlo comfort bar je mimořádně úzké – s tloušťkou 15 mm poskytuje pohodlí i koním s menší hubou, což z něj činí ideální volbu pro poníky nebo koně s velmi malým prostorem v hubě. Jemně modelovaný přechod mezi udítkem a kroužky znemožňuje skřípnutí pysků a zároveň poskytuje udidlu mimořádnou boční stabilitu. Tvar udítka z něj činí obzvlášť vhodné udidlo pro práci s mladými koňmi . U verze s malým kroužkem (6 cm) má jezdcova ruka rychlejší a přímější účinek.
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání! Lehká povrchová rez není závadou, ale známkou správné funkce materiálu!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 120 mm, udítko 15 mm, kroužky k udidlu 6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olivy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4252004803811 |
| #kamaradi: | 5462 |
| #kamaradi-hodnoty: | 120 |
| #PARAMETR-EAN#: | 4252004803811 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 120 mm |
| Délka: | 120 mm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 1968.00 |
| Nejnižší cena: | 1 968 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Beris Gebissschmiede GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Auf dem Brühl 6, 51647 Gummersbach, Germany |
| E-mail : | info@beris.de |