Udidlo déčko UMBRIA EQUITAZIONE tyčka 13,5cm
Kód: 7600578Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Déčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8051360351143 |
| #kamaradi: | D614 |
| #kamaradi-hodnoty: | 13,5 |
| #PARAMETR-EAN#: | 8051360351143 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 13,5 cm |
| Délka: | 13,5 cm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 437.00 |
| Nejnižší cena: | 482 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Umbria Equitazione s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via della Fornace 11, 06083 Bastia Umbra, Italy |
| E-mail : | info@umbriaequitazione.it |