Tlumící dečka pod sedlo THINLINE Perfect Fit pro posedlí 16,5"-18" white
Kód: 7730003Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gelové a Memo tlumící podsedlové dečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 811311033126 |
| #kamaradi: | THIN2 |
| #kamaradi-hodnoty: | 16,5-18" |
| #PARAMETR-EAN#: | 811311033126 |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 16,5" |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 3576.00 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.