Stájová deka HORSEWARE Amigo Quilted Plus krkem 200g navy/titanium grey & silver 140cm
Kód: 7672075Související produkty
Detailní popis produktu
Stájová deka HORSEWARE Amigo Quilted Plus krkem 200g navy/titanium grey & silver 140m
Stájová deka
Specifikace produktu
Kvalitní prošívaná multifunkční stájová deka s odnímatelným krčním dílem, se zateplením 200 g. Je možné ji použít samostatně jako stájovou deku nebo i jako vnitřní liner pod deku výběhovou. Svrchní vrstva je vyrobena z odolného materiálu 600D. Je určena do chladného počasí a poskytne koni dostatečnou ochranu před chladem i při teplotách kolem nuly.
Je anatomicky tvarovaná v oblasti předních nohou, což koni poskytuje větší volnost pohybu a přispívá k maximálnímu pohodlí. Je vypodložena hladkou polyesterovou podšívkou, která pomáhá chránit srst koně před odíráním a přispívá k jejímu vyššímu lesku.
Praktické přední zapínání na suché zipy se systémem Disc Front pomáhá lépe rozkládat tlak v oblasti ramen a hrudníku. Deka disponuje odnímatelným křížovým zapínáním pod břichem a podocasní šňůrou. Krční díl se dole zapíná na suché zipy. Deka je kompatibilní s rozsáhlou kolekcí linerů, které lze dokoupit.
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: svrchní vrstva: 600D polyester, podšívka: 210T polyester, výplň: akrylové vlákno
ÚDRŽBA: Perte na maximální teplotu 30 °C s použitím vhodných pracích prostředků určených pro technické a nepromokavé materiály. Před praním zapněte všechny suché zipy a zajistěte přezky i ostatní zapínání, aby nedošlo k poškození materiálu.
Sušte volně na vzduchu, mimo přímé zdroje tepla.
Výrobce doporučuje svěřit čištění dek profesionální čistírně, aby byla dlouhodobě zachována jejich prodyšnost a celková funkčnost.
BARVA: modrá, šedá, stříbrná
VELIKOST: 140 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 200g |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 649982222972 |
| #kamaradi: | BB572 |
| #kamaradi-hodnoty: | 140cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 649982222972 |
| Model / Typ: | HORSEWARE Amigo |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | šedá |
| Gramáž deky: | 200 g |
| Délka: | 140 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Základní cena: | 3766.00 |
| Nejnižší cena: | 3 380 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Horseware Products Limited |
|---|---|
| Adresa : | 5th Floor, Two, the Green, Dublin Airport Central, Swords, Co. Dublin, K67 E2H3, Ireland |
| E-mail : | info.eu@horseware.com |