Síť na seno KERBL snadno plnitelná 83x83cm
Kód: 7640003Související produkty
Detailní popis produktu
Síť na seno KERBL snadno plnitelná 83x83cm
Síť na seno
Specifikace produktu
- síť na seno s plnící pomůckou usnadňuje rychlé plnění a zajišťuje kontrolovaný příjem sena
- velikost ok 3x3 cm
- podporuje pomalé krmení sena a prodlužuje jeho čas, čímž přispívá k předcházení žaludečních obtíží a správnému trávení
- bezpečné uzavření sítě pomocí velice odolného suchého zipu
- robustní a odoloný materiál s dlouhou životností
- lze síť umístit do stáje, boxu, přívěsu nebo na pastvinu
- lze do síťě naplnit až 5,5 kg sena
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dbejte na správné zavření plnícího otvoru. V případě zavěšení o vhodné použití lana či popruhu a vhodného místa.
Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
BARVA: černá
VELIKOST: 83x83 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sítě a tašky na seno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 4018653978047 |
| #kamaradi: | R1993 |
| #kamaradi-hodnoty: | 83x83cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4018653978047 |
| Vhodné pro: | koně |
| Rozměry: | 83x83 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 526.00 |
| Nejnižší cena: | 526 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Albert Kerbl GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Germany |
| E-mail : | info@kerbl.com |