Psi

Nejprodávanější

KIDDOG kachní plátek (měkké masíčko) 500g
419 Kč –59 %
Původně: 419 Kč  (–59 %)
168 Kč
SALAČ kachní plátky 250g
229 Kč –52 %
SALAČ kachní plátky 250g
Skladem (52 Ks)
1240223
Původně: 229 Kč  (–52 %)
108 Kč
RASCO Premium plátky kachního masa 500g
399 Kč –58 %
Původně: 399 Kč  (–58 %)
166 Kč
PERRITO Lamb Nibbles for Cats and Dogs 50g
75 Kč –58 %
Původně: 75 Kč  (–58 %)
31 Kč
Pleny ASAN Puppy Field Sanitary pro zvířata 90x60cm (25ks)
499 Kč –54 %
Původně: 499 Kč  (–54 %)
225 Kč
KIDDOG kuřecí prsa (měkké masíčko) 250g
229 Kč –54 %
KIDDOG kuřecí prsa (měkké masíčko) 250g
Momentálně nedostupné u dodavatele
1260113
Původně: 229 Kč  (–54 %)
105 Kč
SALAČ proužek kuřecí měkký 250g
239 Kč –53 %
SALAČ proužek kuřecí měkký 250g
Bude expedováno do 3 dnů od Vaší objednávky
1240393
Původně: 239 Kč  (–53 %)
111 Kč
Konzerva BRIT Premium by Nature Beef & Tripes 400g
65 Kč –36 %
Původně: 65 Kč  (–36 %)
41 Kč
KIDDOG 100% losos v proužku 500g
469 Kč –58 %
KIDDOG 100% losos v proužku 500g
Momentálně nedostupné u dodavatele
1260142
Původně: 469 Kč  (–58 %)
194 Kč
KIDDOG kachní prsa na kalciové kostičce 500g
369 Kč –58 %
KIDDOG kachní prsa na kalciové kostičce 500g
Bude expedováno do 3 dnů od Vaší objednávky
1260132
Původně: 369 Kč  (–58 %)
154 Kč
950 položek celkem
RUFRUF Magický prášek hovězí 100g
Novinka Tip
259 Kč
2750352
PERRITO Jerky Bars 200g
Akce Novinka Tip
179 Kč –59 %
73 Kč
1960082
Šampon GOTTLIEB Yorkshire pro jorkšíry s makadamovým olejem 5l
Akce Novinka Tip
629 Kč –14 %
Šampon GOTTLIEB Yorkshire pro jorkšíry s makadamovým olejem 5l
Bude expedováno do 3 dnů od Vaší objednávky
536 Kč
1420230
PERRITO lososové tyčky 100g
Akce Novinka Tip
99 Kč –56 %
PERRITO lososové tyčky 100g
Bude expedováno do 3 dnů od Vaší objednávky
43 Kč
1960083
Kondicionér GOTTLIEB Cremespülung 5l
Akce Novinka Tip
629 Kč –14 %
Kondicionér GOTTLIEB Cremespülung 5l
Bude expedováno do 3 dnů od Vaší objednávky
536 Kč
1420234
Šampon GOTTLIEB EI vaječný s makadamovým olejem 5l
Akce Novinka Tip
629 Kč –20 %
Šampon GOTTLIEB EI vaječný s makadamovým olejem 5l
Bude expedováno do 3 dnů od Vaší objednávky
497 Kč
1420229
RAW RAW Freeze Dried Šproty celé 50g
Akce Novinka Tip
189 Kč –53 %
RAW RAW Freeze Dried Šproty celé 50g
Bude expedováno do 5 dnů od Vaší objednávky
88 Kč
2560310
Nahoru
Další produkty

Pes, nejlepší přítel člověka

Pes domácí je příbuzný s vlkem, jedná se ovšem o domestikovanou šelmu, kterou jsme si ochočili před více než 17 000 lety. Nejdříve byl pes pomocníkem člověka při lovu, následně při hlídání obydlí a pomáhání farmářům se stády. V některých lokalitách hrál roli tažného psa. Dnes je jeho úloha ve většině domácností naprosto odlišná. Je to kamarád, parťák a má spíše společenskou roli. Asi není žádným překvapením, že Česká republika vede mezi evropskými státy v počtu psů na obyvatele. Naší lásce ke psím společníkům se některé národy až diví.

Psích plemen je neuvěřitelné množství. Mezi nejoblíbenější u nás patří z větších plemen labradorský retrívr, německý ovčák, zlatý retrívr, rotvajler, německý krátkosrstý ohař, ze středních anglický buldok, bígl, pudl a nejoblíbenější malá plemena jsou francouzský buldoček a jorkšírský teriér. Nejinteligentnějším ze všech psích plemen je podle studií belgický ovčák, i když dlouhou dobu žebříčku kralovala border kolie.

Labradorský retrívr

Zkráceně spíše používáme labrador a jak asi víte, má tři typy zbarvení – žluté, hnědé a černé. Původem je toto plemeno z Velké Británie a jeho předkem je novofundlandský pes. Říká se, že je velmi přizpůsobivý a věrný své rodině, proto je nejspíše mezi pejskaři tolik oblíbený, miluje hlavně aportování. Labrador má sklony k tloustnutí, musíte tedy dávat pozor na jeho fyzičku.

Německý ovčák

Obávané, ale velmi oblíbené ovčácké plemeno. Lidově se mu říká vlčák. Toto označení není správné, protože opravdu existuje plemeno Československý vlčák, které by s ovčákem nemělo být zaměňováno. Kromě domácností si našel své čestné místo mezi služebními psy. Vyhledávaný je kvůli své všestrannosti, inteligenci a dobrému učení. Jak napovídá název plemene, byl vyšlechtěn v Německu. Je skvělým ochráncem, ale rozhodně potřebuje správný výcvik.

Zlatý retrívr

Po labradorovi je retrívr další tzv. pohodové plemeno, které se hodí téměř do každé rodiny. Zlatý retrívr je skvělým parťákem a zamilují si ho i děti. Rád si hraje a je velmi společenský. Stejně jako labrador pochází z Velké Británie a využíval se k lovu kachen. Je také jedním z nejvyužívanějších plemen pro asistenci a canisterapii.

Rotvajler

Jeho "drsný" vzhled by mohl někoho odradit, ale i když je často obávaným plemenem, je to skvělý společník. Využíval se v armádě již ve starověkém Římě, později se ujal jako naháněč skotu na jatkách. Jde o velmi houževnaté plemeno, které skvěle hlídá. Rotvajler byl vyšlechtěn v Německu.

Německý krátkosrstý ohař

Většina u nás oblíbených plemen pochází ze sousedního Německa. Asi proto, že to k nám neměli daleko. Ohaři jsou obecně velmi dobří lovci – mají skvělý čich a jsou pracovití. Jde o loajální psy, kteří díky svým loveckým pudům potřebují správný výcvik, pokud ho chcete jen jako mazlíčka, který Vám v lese neuteče za každou zvěří.

Anglický buldok

Tento roztomile zmuchlaný pes má temnou minulost – byl využíván pro psí zápasy. Tomu už je ale dávno konec a nyní se buldočci chovají hlavně jako bezproblémoví parťáci, kteří mají vše tzv. na háku. Špatně snáší samotu, takže ho určitě nechovejte jako venkovního psa. Trpí bohužel také častými neduhy – respiračními nebo srdečními problémy.

Bígl

Bíglové jsou krásně zbarvení lovečtí psi původem z Velké Británie. Přítulný pes, který má rád děti, ale je to také tulák a dovede být pěkně tvrdohlavý. Je tedy důležité ho dobře vycvičit, ovšem dril a moc velké opakování povelů pro bígly není. Nepatří ani mezi nejlepší hlídače.

Pudl

Pudlové jsou velmi vznešení psi - a to nejen svým vzezřením. Je několik druhů a velikostí pudla. Jeho původ se podle zdrojů různí. Některé prameny označují Německo, jinde se dočteme o jižní Francii (s jejich noblesou bychom se přikláněli právě tam). Pro někoho to možná bude překvapivé, ale pudlové se řadí mezi nejinteligentnější plemena. Původně byl vyšlechtěn pro aportování sestřelených kachen z vody. Nyní je pudl oblíbený spíše jako společenský a velmi energický pes vhodný na různé psí sporty.

Francouzský buldoček

Jak už nám název říká, původ tohoto pejska sahá do Francie, kde byl vyšlechtěn jako společenské plemeno. Název buldok se odvíjí od dřívějšího využívání těchto malých plemen k zápasům. Rádi se mazlí, jsou nekonfliktní a pohodoví, mají však sklon k obezitě a v letních měsících jim může hrozit přehřátí.

Jorkšírský teriér

"Kapesní" verze psíka, která byla ve Velké Británie využívána k lovu hlodavců. Naši dnešní psí kamarádi mají k loveckým pudům už trochu dále. Jorkšíři jsou velmi temperamentní a na svůj vzrůst odvážní, což se projevuje výrazným štěkotem zvláště na cizí osoby i zvířata, ke kterým jsou ostražití. Mají dlouhou, lesklou srst, o kterou je potřeba se dobře starat.

Co Váš pes potřebuje bez rozdílu plemene a věku?

Máte doma čtyřnohého psího miláčka a hledáte pro něj to nejlepší? V našich chovatelských potřebách HappyZoo si určitě vyberete. Pro vaše pejsky tu máme vše potřebné - ať jsou to ještě štěňátka, dospěláci nebo zasloužilí senioři.

 • Antiparazitika pro psy – najdete u nás antiparazitní přípravky pro psy, jako jsou obojky, spreje nebo pipety nejen proti klíšťatům, ale také speciální šampóny proti blechám.
 • Krmivo pro psy – pes se potřebuje dobře vyvíjet a v tom mu pomůže kvalitní krmivo. Nabízíme oblíbené psí granule, ale i další psí krmivo jako třeba konzervy, kapsičky, i speciální dietní krmivo.
 • Pamlsky pro psy – někdy jim ty dobroty skoro závidíme. Nejde jen o rozmazlování. Pamlsky jsou důležitou součástí výcviku psa, protože nejlepší je učení pozitivní metodou pochvaly. Vyberte pejskovi dobroty, které mu zachutnají.
 • Vitamíny a doplňky stravy pro psy – vitamíny se hodí nejen psím seniorům. Máme tu přípravky na podporu kostí a kloubů pro aktivní psy, oleje pro lepší srst Vašich chundelatých miláčků nebo i něco na pomoc při zubním kameni.
 • Hračky pro psy – pokud nechcete mít okousané pantofle, určitě se podívejte do sekce hraček pro psy. Zde jim na žvýkání můžete pořídit nesčetně pomocníků, jako jsou míčky, kruhy nebo frisbee, pokud rádi chytají a aportují. Oblíbené jsou i plyšové, latexové a dentální hračky.
 • Obojky pro psy – obojek je jedna z prvních věcí, pro kterou vyrazíte při pořizování psa. Obojek je minimálně pro počáteční výcvik naprostý základ.
 • Postroje pro psy – postroj není výsada jen aktivních psů, kteří běhají s páníčkem a nebo třeba vedle kola. Vycházkové postroje se hodí pro některá plemena více než obojky. Vždy se s námi můžete na prodejně o výběru poradit.
 • Vodítka pro psy – jeden je fanda samonavíjecích, druhý to chcete mít plně pod kontrolou. Na výcvik se pak hodí třeba stopovací vodítka. Jestli s Vaším čtyřnohým kamarádem rádi sportujete, můžete pořídit i speciální postroje na běhání.
 • Misky pro psy – vybírejte z naší nabídky misek pro psy: malých, velkých nebo těch vyvýšených pro opravdu velké psy, aby se k jídlu nemuseli ohýbat. V nabídce máme i automatická krmítka nebo fontánky na vodu, pokud musíte trávit hodně času v práci. A jestli rádi cestujete na různé výlety, pořiďte svému miláčkovi i cestovní misku.
 • Pelíšky pro psy ­– aby u Vás pejskovi bylo dobře, vyberte mu pohodlný pelíšek. Najdete u nás chlupaté, dobře pratelné nebo ortopedické pelechy pro psy, které si zamilují. A jestli si pořizujete štěně, možná to nebude první ani poslední pelíšek, který kupujete :-). 
 • Tašky pro psy – pro snadnou manipulaci s menšími plemeny se skvěle hodí tašky pro psy, které vám mohou posloužit i jako přepravka do auta.
 • Přepravky pro psy bezpečnost především, a to i v případě přepravy psa. Pes by neměl být v autě nikdy na volno, a to ani v kufru. Proto je dobré jim pořídit bezpečnou přepravku -  ať už na krátké cestování, nebo třeba na návštěvu k veterináři.
 • Kočárky pro psy – máte staršího nebo imobilního pejska, ale stejně mu chcete dopřát procházky? Pomocníkem Vám mohou být kočárky nebo vozítka. Taktéž u nás najdete košíky pro přepravu psa na kole.
 • Klece pro psy, psí boudy, dvířka pro psy – pokud má být váš pejsek dobrým hlídačem, bude zřejmě většinu času pobývat venku. Je proto důležité pořídit mu kvalitní a zateplenou venkovní psí boudu nebo klec. Klece se dají používat i na pobyt uvnitř, pokud psa potřebujete zvykat například na výstavní podmínky.
 • Autovýbava a cestovní pomůcky pro psy – menší pejsci se dají v autě připnout za kšíry pomocí pásu, také se Vám může hodit nástupní rampa, pokud máte vyšší auto nebo již hůře pohybujícího se pejska. Pro časté cestování doporučujeme cestovní misky na vodu i žrádlo nebo cestovní pelech. V naší nabídce najdete také různé autopotahy.
 • Psí kosmetika a péče o psa – určitě oceníte i náš výběr hřebenů a kartáčů pro pejsky, co hodně línají nebo mají dlouhou srst. A pokud Váš pejsek potřebuje stříhání, i Vy tu najdete, co potřebujete. K tomu neodmyslitelně patří kosmetika pro péči o psy, šampóny, ale třeba i krémy na popraskané tlapky v zimě od prosolených chodníků, což mohou vyřešit i ochranné botičky.
 • Výchovné a výcvikové pomůcky pro psy, agility – návštěva cvičiště pro psy by měla být důležitou součástí výchovy psa v raném věku. Některým pejskům pak při výcviku stačí jejich oblíbená hračka a nemusí být upláceni pamlsky. Pro výcvikové nadšence tu máme i další důležité pomůcky.
 • Ostatní potřeby pro psy – na našem e-shopu s chovatelskými potřebami pro psy najdete opravdu vše. Třeba i schůdky pro psy, vlhčené ubrousky, rychleschnoucí ručníky, bazény pro psy, zásobníky na krmivo, zábrany na dveře a schody a další vychytávky pro život se psem.
 • Oblečky pro psy – oblečky nejsou jenom módní doplněk, někdy plní důležitou funkci pro menší psy nebo psy náchylné na nachlazení. Taktéž jsou skvělým pomocníkem před a po fyzické námaze v zimě.
 • Dárky psi jsou samozřejmě našimi společníky, a proto od nás dostávají dárky nejen k Vánocům a narozeninám. I pro ně nebo jejich páníčky tu najdete krásné psí dárky.

O Vašeho mazlíčka se s naší pomocí postaráte vždy královsky.