Podbřišník F.R.A. black 65cm
Kód: 7710791Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé anglické podbřišníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5420066407066 |
| #kamaradi: | FRA197 |
| #kamaradi-hodnoty: | 65cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 5420066407066 |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | černá |
| Délka: | 65 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 1719.00 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář