Jak probíhá výběrové řízení?

  • V případě, že se rozhodnete ucházet o pozici u nás, prvním krokem k tomu je zaslání Vašeho motivačního dopisu, životopisu a fotografie (viz. Jak se přihlásit do výběrového řízení). Nemusíte se bát, že bychom se Vám vůbec neozvali. I když si Vás do výběrového řízení nevybereme, určitě Vám dáme vědět, abyste věděli, na čem jste. 
  • Pokud nás Váš životopis osloví, pozveme Vás do prvního kola výběrového řízení, kterým je úvodní pohovor (cca 75 minut). V průběhu tohoto pohovoru hodnotíme zejména Vaši motivaci pro práci v našem oboru, ať už na prodejně nebo na e-shopu, a Vaše osobnostní a hodnotové nastavení. Jsme přesvědčeni, že pro to, aby se nám spolu dobře pracovalo, musíme mít podobný pohled na věc a lidsky si sednout.
  • V případě že se nám budete líbit, nabídneme Vám účast v druhém kole výběrového řízení. Jak nejlépe nám ukázat své schopnosti a přístup k práci? A jak nejlépe zjistit, jestli práce, o kterou se ucházíte, je taková, jakou jste si jí představovali? Přesně tak - přímo v praxi. Budete mít tedy možnost si vyzkoušet práci na prodejně / na eshopu na vlastní kůži a my Vás u toho budeme samozřejmě trochu pozorovat, abychom viděli, jestli se na tuto práci hodíte :-). 
  • V rámci druhého kola výběrového řízení absolvujete ještě jeden krátký pohovor s vedoucím, který bude tentokrát zaměřený zejména na Vaše znalosti z oboru.
  • A pokud zjistíme, že si navzájem sedneme, s radostí Vám práci u nás nabídneme.

Proces je to tedy trochu časově náročný, ale za ty roky se nám velmi osvědčil, takže určitě stojí za to. A jen pro úplnost: práci si vyzkoušíte na pobočce, na kterou byste případně nastupovali, abyste si oťukali nejen práci samotnou, ale i své potenciální kolegy a oni Vás. Fungující kolektiv je pro nás jednou z priorit!