Ostruhy RIDING WORLD Prince de Galles pánské 35mm
Kód: 7584557Související produkty
Detailní popis produktu
Ostruhy RIDING WORLD Prince de Galles pánské 30mm
Ostruhy
Specifikace produktu
- ostruhy od výrobce Riding World za příznivou cenu
- typ Prince de Galles - ploché zakončení dříku
- pánská velikost
- dodáváno včetně pletených ostruhových řemínků
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační. Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako “černá” je na fotografii v jiném odstínu). Nejedná se o chybu - prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: nerezová ocel
BARVA: stříbrná
VELIKOST: 30 mm
BALENÍ: včetně ostruhových řemínků
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Anglické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 3338025614795 |
| #kamaradi: | 1845 |
| #kamaradi-hodnoty: | 35mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 3338025614795 |
| Vhodné pro: | koně |
| Délka dříku: | 35 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | 2 |
| Velikost balení: | XS |
| Základní cena: | 316.00 |
| Nejnižší cena: | 316 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Ekkia SAS |
|---|---|
| Adresa : | 1 Rue de l'Industrie, 67450 Mundolsheim, France |
| E-mail : | info@ekkia.com |