Multifunkční chladící podložka/ručník BACK ON TRACK Cool on Track modrá 106x76cm
Kód: 1980749Detailní popis produktu
Multifunkční chladící podložka/ručník BACK ON TRACK Cool on Track modrá 106x76cm
Multifunkční chladící podložka/ručník
Specifikace produktu
Multifunkční chladicí podložka / ručník Cool on Track® pomáhá udržet psa v příjemném chladu během horkých letních dnů. Psi jsou citlivější na vysoké teploty, protože se nepotí stejným způsobem jako lidé, proto je důležité pomáhat jim s ochlazováním během vedra i fyzické aktivity. Psi si obzvlášť rádi lehají na chladný povrch, protože v oblasti břicha mají řidší srst a povrchové cévy zde pomáhají snižovat tělesnou teplotu. Podložku lze použít pod psa i přes něj a vhodná je také pro ostatní členy rodiny.
Technický materiál Cool on Track® funguje na principu odpařování vody, při kterém vzniká příjemný osvěžující efekt bez použití chemikálií nebo nutnosti chlazení v mrazáku. Odolná síťovaná vnější vrstva pomáhá podporovat cirkulaci vzduchu. Chladivý ručník se snadno používá a jednoduše ho můžete vzít s sebou na tréninky a výlety.
Použití je jednoduché – ručník stačí namočit do vody, vyždímat přebytečnou tekutinu a položit pod psa nebo přes něj. Chladivý efekt funguje po celou dobu, kdy je materiál vlhký, a v případě potřeby ho lze znovu namočit pro obnovení účinku.
Pokud je materiál po vybalení suchý a ztvrdlý, doporučuje se jej před rozložením nejprve namočit. Se suchým a ztvrdlým materiálem nemanipulujte ohýbáním, aby nedošlo k jeho poškození.
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Před rozložením produkt namočte! S materiálem manipulujte pouze ve vlhkém stavu. Pokud je materiál suchý a ztvrdlý, neohýbejte jej. Fotografie produktů jsou pouze ilustrační. Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu). Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: polyester, technologie Cool on Track®
ÚDRŽBA: Pouze ruční praní do 30 °C, s jemným pracím prostředkem, bez bělidel a aviváže. Nesušte v sušičce. Nežehlete. Sušte na vzduchu na rovném povrchu mimo přímé zdroje tepla. Pro maximální účinek je důležité produkt udržovat čistý. Technologie Cool on Track® je pevně zapracována přímo do materiálu, takže se její účinek běžným praním nesnižuje.
BARVA: modrá
VELIKOST: 106×76 cm
TECHNOLOGIE: Technologie Cool on Track® funguje na principu odpařování vody, při kterém dochází k ochlazení povrchu a vzniká příjemný osvěžující efekt. Chladicí produkty jsou navrženy tak, aby pomáhaly zvířatům lépe zvládat horké letní dny i vysoké teploty během vln veder. Při odpařování vody z povrchu materiálu dochází ke snižování teploty, což může usnadnit regulaci tělesné teploty zvířete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící doplňky pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 7340041166338 |
| #kamaradi: | BOT192 |
| #kamaradi-hodnoty: | 106x76cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041166338 |
| Vhodné pro: | psi |
| Barva: | modrá |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Základní cena: | 918.00 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Back on Track AB |
|---|---|
| Adresa : | Sofielundsgatan 5A, 753 23 Uppsala, Sweden |
| E-mail : | sverige@backontrack.com |