HappyZoo - Jasná

Barbora M.
Vedoucí prodejny
Život je skvělý, musíš ho jen pochopit :-)
V HappyZoo od

Prosince 2019

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Pejska, chameleona, pavouka, rybičky, sladkovodní krevetky, andulky, potkany, křečka.

Nejlépe Vám poradím

Se vším ohledně pejsků a teraristiky.

Jiří Š.
Zástupce vedoucího prodejny
Per aspera ad astra.
V HappyZoo od

Listopadu 2017

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Mám: krajtu královskou, užovku tenkoocasou, sladkovodní krevety a kočky. Měl jsem: pralesničku batikovanou, scinka kanárského, anolise rudokrkého, veleštíra královského, užovku červenou, mabuju, zákeřnice a sladkovodní akvárium.

Nejlépe Vám poradím

S teraristikou, akvaristikou a s chovem koček.

Veronika M.
Odborný prodejce
Konej dobro
a dobro se ti vrátí.
V HappyZoo od

Července 2020

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Psí máma. Už odmalička jsem nesměla chybět u žádného porodu štěňátek, jelikož babi s dědou měli chovatelskou stanici pejsků. Můj první pejsek byl zlatý retrívr Miky, kterému jsem později pořídila psího kámoše středoasijského pasteveckého psa Amyho. Později jsem vycestovala na Kanárské ostrovy, kde jsem pracovala na farmě, kde byly kozy, ovce, oslík, poník a čtyři pejsci. V současné době mám fenku kanárské dogy Cherry.

Nejlépe Vám poradím

S pejsky - především velkými rasami.

Ludmila Č.
Odborný prodejce
Naše zvířátka nám přináší do života radost a lásku.
Tuto lásku jim ale musíme opětovat a dobře se o ně starat.
V HappyZoo od

Října 2020

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Když jsem byla malá, jezdila jsem s rodinou ke známým na Vysočinu, kde jsem zvířaty byla přímo obklopena. Když mi bylo 6 let, přinesli jsme si domů malého čivaváka Froda. K tetě jsem se jeli původně jen podívat na štěňátka, ale nakonec jsme neodolali. O 4 roky později dostala moje sestra k narozeninám také čivaváka (Justina). Vždy jsem chtěla i já své vlastní zvířátko, ale rodiče to nechtěli povolit. Jelikož miluji přírodu, tak se jí jen tak nevzdám. Práce ve zverimexu mi přináší radost a vynahrazuje mazlíčky, které nemohu mít doma :-)

Nejlépe Vám poradím

I když nemám zatím takový rozhled jako moji kolegové, miluji přírodu a všechna zvířátka, takže si s vámi ráda popovídám o tom vašem a pokusím se vám co nejlépe poradit. Nejvíce zkušeností mám s malými plemeny psů.