Deka stájová BUCAS Quilt Silk-Feel 150g navy 140cm
Kód: 7630463Související produkty
Detailní popis produktu
Deka stájová BUCAS Quilt Silk-Feel 150g navy 140cm
Stájová deka
Specifikace produktu
- výplň 150g pro optimální tepelný komfort
- hedvábná podšívka Silk-feel chránící před odíráním
- vnější materiál z odolného Oxford polyesteru
- přední zapínání na T-přezku s magnetickým Snap-lock
- křížové zapínání pod břichem
- popruh pod ocasem a očka pro připevnění popruhů mezi nohy
- záševky v oblasti ramen pro volnost pohybu
- ze použít samostatně nebo jako poddeku
Další parametry
ÚDRŽBA: Lze prát v pračce na 30 °C.
BARVA: navy
VELIKOST: 140 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 150g |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5390930137415 |
| #kamaradi: | 05561 |
| #kamaradi-hodnoty: | 140 |
| #PARAMETR-EAN#: | 5390930137415 |
| Model / Typ: | BUCAS Quilt |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | modrá |
| Gramáž deky: | 150 g |
| Délka: | 140 cm |
| Doba_dodaní: | 15 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | L |
| Základní cena: | 2166.00 |
| Nejnižší cena: | 2 166 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Bucas Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Unit 10, Togher Industrial Estate, Cork, Ireland |
| E-mail : | admin@bucas.com |