Břišní popruhy k dece BACK ON TRACK black 50-90cm
Kód: 7680707Související produkty
Detailní popis produktu
Břišní popruhy k dece BACK ON TRACK black 50-90cm
Břišní popruhy
Specifikace produktu
- doplňkový popruh k dece, který pomáhá zabránit jejímu posunu
- neobsahuje minerály
- lze použít jako náhradu za ztracené odnímatelné popruhy u jiných dek
- snadné připevnění
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační. Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu). Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: polypropylen, polyester
ÚDRŽBA: Čistěte otřením vlhkým hadříkem. Nechte uschnout na vzduchu.
BARVA: černá
ROZMĚRY: 50–90 cm (velikost deky 155 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k dekám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7340041141069 |
| #kamaradi: | BOT162 |
| #kamaradi-hodnoty: | 50-90cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041141069 |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | černá |
| Délka: | 90 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | XS |
| Základní cena: | 217.00 |
| Nejnižší cena: | 217 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Back on Track AB |
|---|---|
| Adresa : | Sofielundsgatan 5A, 753 23 Uppsala, Sweden |
| E-mail : | sverige@backontrack.com |