BACK ON TRACK Náhradní řemínky ke kamaším Airflow black 9,5cm (4ks)
Kód: 7680819Související produkty
Detailní popis produktu
BACK ON TRACK Náhradní řemínky ke kamaším Airflow black 9,5cm (4ks)
Náhradní řemínky ke kamaším
Specifikace produktu
- sada 4 elastických řemínků pro kamaše Back on Track Airflow nebo Airflow s beránkem
- upevnění ke kamaším pomocí suchých zipů
- elastický materiál pro flexibilní přizpůsobení
- dostupné ve třech velikostech, délka řemínku se měří od prostřední dírky k záhybu
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Všechny produkty s Welltex® technologií je doporučeno výrobcem začít používat pozvolna, aby si tělo mohlo zvyknout. Fotografie produktů jsou pouze ilustrační. Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu). Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: polypropylen, polyester, elastan
ÚDRŽBA: Pouze ruční praní do 30 °C, s jemným pracím prostředkem, bez bělidel a aviváže. Nesušte v sušičce. Nežehlete. Sušte na vzduchu na rovném povrchu mimo přímé zdroje tepla.
BARVA: černá
VELIKOST: 9,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 7340041176580 |
| #kamaradi: | BOT288 |
| #kamaradi-hodnoty: | S -9,5cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041176580 |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | černá |
| Délka: | 9,5 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | XXS |
| Základní cena: | 546.00 |
| Nejnižší cena: | 546 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Back on Track AB |
|---|---|
| Adresa : | Sofielundsgatan 5A, 753 23 Uppsala, Sweden |
| E-mail : | sverige@backontrack.com |