BACK ON TRACK Náhradní řemínky ke kamaším AirFlow black 20cm
Kód: 7680671Související produkty
Detailní popis produktu
BACK ON TRACK Náhradní řemínky ke kamaším AirFlow black 20cm
Náhradní řemínky ke kamaším AirFlow
Specifikace produktu
- náhradní řemínky ke kamaším Air Flow a Air Flow s beránkem
- dvojité zapínání na suchý zip pro individuální nastavení
- pevné a odolné provedení
- prodávají se v páru
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační. Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu). Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: polyester
ÚDRŽBA: Čistěte otřením vlhkým hadříkem. Nemyjte. Nechte uschnout na vzduchu.
BARVA: černá
ROZMĚRY: délka 20 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7340041149294 |
| #kamaradi: | BOT153 |
| #kamaradi-hodnoty: | 20cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041149294 |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | černá |
| Délka: | 20 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 239.00 |
| Nejnižší cena: | 239 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Back on Track AB |
|---|---|
| Adresa : | Sofielundsgatan 5A, 753 23 Uppsala, Sweden |
| E-mail : | sverige@backontrack.com |