Udidlo stihlo FEELING s plackou dvakrát lomené 135mm/12mm
Kód: 7585540Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo FEELING s plackou dvakrát lomené 135mm/12mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- s plackou proti přehazování udidla pod jazyk
- zvyšuje stabilitu udidla v hubě
- podporuje klidnější kontakt
- umožňuje jemnější a přesnější komunikaci
- vhodné pro koně s menší nebo užší hubou
Další parametry
MATERIÁL: nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 135 mm, udítko 12 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 3338025279413 |
| #kamaradi: | 6155 |
| #kamaradi-hodnoty: | 135mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 3338025279413 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 135 mm |
| Délka: | 135 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | 2 |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 632.00 |
| Nejnižší cena: | 632 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Ekkia SAS |
|---|---|
| Adresa : | 1 Rue de l'Industrie, 67450 Mundolsheim, France |
| E-mail : | info@ekkia.com |