Výběhová deka WALDHAUSEN Eco 100g night blue 145cm
Kód: 7622760Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 100g |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4057962270299 |
| #kamaradi: | BB31 |
| #kamaradi-hodnoty: | 145 |
| #PARAMETR-EAN#: | 4057962270299 |
| Barva: | modrá |
| Délka: | 145 cm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Gramáž deky: | 100 g |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1312.00 |
| Nejnižší cena: | 1 312 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Waldhausen GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Von-Hünefeld-Str. 53, 48155 Münster, Germany |
| E-mail : | info@waldhausen.com |