Výběhová deka HORSEWARE Amigo Revive Plus 900D s krkem 200g seasonal colour 130cm
Kód: 7671456Detailní popis produktu
Výběhová deka HORSEWARE Amigo Revive Plus 900D s krkem 200g seasonal colour 130cm
Výběhová deka
Specifikace produktu
Kvalitní a funkční zimní výběhová deka s odnímatelným krčním dílem, se zateplením 200 g, z odolného vnějšího materiálu 900D. Je součástí eko kolekce Horseware, zaměřené na udržitelnou výrobu při zachování standardů kvality. Je vyrobena ze zbytkových vláken konců cívek příze, což dodává každé dece unikátní barevný vzhled. Je nepromokavá (voděodolnost do 3 000 mm) a velmi dobře prodyšná (3 000 ml m2/24 h). Je určena do chladného počasí a poskytne koni dostatečnou ochranu před chladem i při teplotách mírně pod nulou.
Je anatomicky tvarovaná v oblasti předních nohou, což koni poskytuje větší volnost pohybu a přispívá k maximálnímu pohodlí. Je vypodložena hladkou polyesterovou podšívkou s antibakteriální a antistatickou úpravou. Podšívka pomáhá chránit srst koně před odíráním a přispívá k jejímu vyššímu lesku.
Praktické přední zapínání na suché zipy se systémem Disc Front pomáhá lépe rozkládat tlak v oblasti ramen a hrudníku. Deka je opatřena křížovým zapínáním pod břichem, chráničem ocasu a podocasní šňůrou. Je kompatibilní s rozsáhlou kolekcí linerů, které je možné dokoupit.
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: svrchní vrstva: 900D polyester, podšívka: 210T polyester, výplň: akrylové vlákno
ÚDRŽBA: Perte na maximální teplotu 30 °C s použitím vhodných pracích prostředků určených pro technické a nepromokavé materiály. Před praním zapněte všechny suché zipy a zajistěte přezky i ostatní zapínání, aby nedošlo k poškození materiálu.
Sušte volně na vzduchu, mimo přímé zdroje tepla.
Výrobce doporučuje svěřit čištění výběhových dek profesionální čistírně, aby byla dlouhodobě zachována jejich nepromokavost, prodyšnost a celková funkčnost.
BARVA: béžová
VODNÍ SLOUPEC: 3 000 mm
PROPUSNOST: 3 000 g/m2/24 h
VELIKOST: 130 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 200g |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 649982332824 |
| #kamaradi: | BB480 |
| #kamaradi-hodnoty: | 130cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 649982332824 |
| Délka: | 130 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Gramáž deky: | 200 g |
| Jakostní norma: | 2 |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 3707.00 |
| Nejnižší cena: | 3 707 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Horseware Products Limited |
|---|---|
| Adresa : | 5th Floor, Two, the Green, Dublin Airport Central, Swords, Co. Dublin, K67 E2H3, Ireland |
| E-mail : | info.eu@horseware.com |