Výběhová deka BACK ON TRACK Frost 1680D 330g black 125cm
Kód: 7680762Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 300g a více |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 7340041113073 |
| #kamaradi: | BOT280 |
| #kamaradi-hodnoty: | 125cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041113073 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 125 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Gramáž deky: | 0 g |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 6343.00 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář