Vazák PREMIERE černý 50cm
Kód: 7590240Související produkty
Detailní popis produktu
Vazák PREMIERE černý 50cm
Vazák
Specifikace produktu
- odolný gumový vazák
- pevný, ale elastický
- vhodný do stáje, mycího boxu a přepravníku
- s otočnou karabinou na jednom konci a klasickou na druhém
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační.
Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: guma, kov
ÚDRŽBA: Opláchněte ve studené vodě.
BARVA: černá
ROZMĚRY: délka 50 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodítka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 08714802652856 |
| #kamaradi: | 3350 |
| #kamaradi-hodnoty: | 50cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 08714802652856 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 50 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | XS |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 437.00 |
| Nejnižší cena: | 430 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cavalli Group B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Van Heemstraweg 25, 6657 KD Boven-Leeuwen, Netherlands |
| E-mail : | Info@cavallibusinessgroup.com |