Udidlo stihlo WALDHAUSEN tyčka 125mm/15mm
Kód: 7622100Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo WALDHAUSEN tyčka 125mm/15mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
Nelomené stihlové udidlo potažené gumou s ocelovým jádrem. Vyrobeno z potravinářského polyuretanu, který je šetrný k citlivé koňské tlamě. Gumová udidla jsou vhodná pouze pro koně, kteří mají přirozeně dostatečnou tvorbu slin.
Další parametry:
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání! Lehká povrchová rez není závadou, ale známkou správné funkce materiálu!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 125 mm, udítko 15 mm, průměr kroužků k udidlu 7 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4057962022720 |
| #kamaradi: | 5435 |
| #kamaradi-hodnoty: | 125 |
| #PARAMETR-EAN#: | 4057962022720 |
| Délka: | 125 mm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 125 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 547.00 |
| Nejnižší cena: | 547 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Waldhausen GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Von-Hünefeld-Str. 53, 48155 Münster, Germany |
| E-mail : | info@waldhausen.com |