Udidlo stihlo WALDHAUSEN Sweet Iron Anatomical jednou lomené 115mm/16mm
Kód: 7622088Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo WALDHAUSEN Sweet Iron Anatomical jednou lomené 115mm/16mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
Jednou lomené stihlo.
Anatomicky tvarovaná udidla Sweet Iron od značky Waldhausen jsou uzpůsobená tvaru koňské tlamy a poskytují tak maximální komfort. Materiál Sweet Iron je vyroben z modré oceli, která při styku s vlhkostí (vzdušnou i ústní) začne oxidovat a vytváří nasládlý hnědošedý povlak. Ten stimuluje tvorbu slin, díky čemuž kůň lépe přijímá udidlo a zvyšuje se jeho ochota k práci.
Další parametry:
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání! Lehká povrchová rez není závadou, ale známkou správné funkce materiálu!
MATERIÁL: sladká ocel
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 115 mm, udítko 16 mm, průměr kroužků k udidlu 7 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4057962246188 |
| #kamaradi: | 5432 |
| #kamaradi-hodnoty: | 115 |
| #PARAMETR-EAN#: | 4057962246188 |
| Délka: | 115 mm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 115 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 765.00 |
| Nejnižší cena: | 765 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Waldhausen GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Von-Hünefeld-Str. 53, 48155 Münster, Germany |
| E-mail : | info@waldhausen.com |