Udidlo stihlo SPRENGER Turnado Sensogan jednou lomené 125mm/16mm
Kód: 7585063Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo SPRENGER Turnado jednou lomené 125mm/16mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- jednou lomené
- úhel udítka 45° - optimální kontakt s jazykem
- minimalizuje jednostranný tlak na jazyk a koutky
- navrženo pro koně s citlivou hubou
- zajišťuje rovnoměrné působení obou stran udidla
- stabilní a pohodlné udidlo
- podporuje lepší komunikaci mezi jezdcem a koněm
Další parametry
MATERIÁL: nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 125 mm, udítko 16mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4022853201157 |
| #kamaradi: | 2056 |
| #kamaradi-hodnoty: | 125mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4022853201157 |
| Délka: | 125 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 125 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 2543.00 |
| Nejnižší cena: | 2 528 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Herm. Sprenger GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alexanderstraße 10-21, 58644 Iserlohn, Germany |
| E-mail : | info@sprenger.de |