Udidlo stihlo SPRENGER KK Ultra dvakrát lomené 155mm/14mm
Kód: 7585010Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo SPRENGER dvakrát lomené 155mm/14mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- navrženo pro koně s citlivou hubou
- stabilní a pohodlné udidlo
- podporuje jemnou a efektivní komunikaci mezi jezdcem a koněm
Další parametry
MATERIÁL: nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 155 mm, udítko 14 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4022853200709 |
| #kamaradi: | 2053 |
| #kamaradi-hodnoty: | 155mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4022853200709 |
| Délka: | 155 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 155 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 3214.00 |
| Nejnižší cena: | 3 195 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Herm. Sprenger GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alexanderstraße 10-21, 58644 Iserlohn, Germany |
| E-mail : | info@sprenger.de |