Udidlo stihlo SPRENGER KK Ultra dvakrát lomené 145mm/16mm
Kód: 7585003Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo SPRENGER KK Ultra dvakrát lomené 145mm/16mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- navrženo pro koně s citlivou hubou
- udítko je nakloněno o 45° dopředu
- stabilní a pohodlné udidlo
- podporuje jemnou a efektivní komunikaci mezi jezdcem a koněm
- díky své konstrukci udidlo leží klidně v hubě koně
- vhodné pro koně, kteří potřebují stabilní a přesné vedení
- vhodné pro jezdce hledající udidlo s přímým a přesným účinkem
Další parametry
MATERIÁL: Sensogan, nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 145 mm, udítko 16 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4022853200907 |
| #kamaradi: | 2220 |
| #kamaradi-hodnoty: | 145mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4022853200907 |
| Délka: | 145 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 145 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 3214.00 |
| Nejnižší cena: | 3 195 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Herm. Sprenger GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alexanderstraße 10-21, 58644 Iserlohn, Germany |
| E-mail : | info@sprenger.de |