Udidlo stihlo HKM Rosegold jednou lomené 125mm/18mm
Kód: 7503305Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo HKM Rosegold jednou lomené 125mm/18mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- jednou lomené
- anatomicky tvarované
- díky lehkému zakřivení lépe sedí v koňské hubě
- lépe rozkládá tlak
- z nerez oceli
- koňmi velmi dobře přijímáno
- volný kroužek stihla znamená větší pohyblivost udidla v hubě
- odolný materiál
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační.
Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
MATERIÁL: nerez ocel
ÚDRŽBA: Po použití opláchněte vodou.
BARVA: růžové zlato
ROZMĚRY: 125 mm, udítko 18 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4057052744389 |
| #kamaradi: | R2726 |
| #kamaradi-hodnoty: | 125mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4057052744389 |
| Barva: | růžová |
| Délka: | 125 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 125 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 787.00 |
| Nejnižší cena: | 714 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HKM Sports Equipment |
|---|---|
| Adresa : | Vlämische Straße 27, 49451 Holdorf, Germany |
| E-mail : | info@hkm-sports.com |