Udidlo stihlo BR Soft Contact tyčka 115mm/14mm
Kód: 7593049Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo BR Soft Contact tyčka 115mm/14mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- nelomené udítko
- kroužky vyrobené z nerezové oceli
- podporuje slinění
Další parametry
MATERIÁL: Cuprigan – slitina obsahující 89% mědi, 7% hliníku, 3% železa a 1% zinku, nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 115 mm, udítko 14 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 08714802859651 |
| #kamaradi: | 5663 |
| #kamaradi-hodnoty: | 115 |
| #PARAMETR-EAN#: | 08714802859651 |
| Délka: | 115 mm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 115 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 765.00 |
| Nejnižší cena: | 751 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Bieman de Haas B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Bovenheigraaf 149, 8091 MT Wezep, Netherlands |
| E-mail : | info@br.nl |