Udidlo stihlo BR Satin Sence jednou lomené 145mm/14mm
Kód: 7592998Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo BR Satin Sence jednou lomené 145mm/14mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- jednou lomené
- anatomický tvarované
- stabilní poloha v hubě
- přenáší pomůcky jezdce jemněji a přesněji
- kroužky vyrobené z nerezové oceli
- vhodné pro citlivé koně a koně s menší hubou
- podporuje slinění
Další parametry
MATERIÁL: nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání! Lehká povrchová rez není závadou, ale známkou správné funkce materiálu!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 145 mm, udítko 14 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 08720782140917 |
| #kamaradi: | 5648 |
| #kamaradi-hodnoty: | 145 |
| #PARAMETR-EAN#: | 08720782140917 |
| Délka: | 145 mm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 145 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 765.00 |
| Nejnižší cena: | 751 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Bieman de Haas B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Bovenheigraaf 149, 8091 MT Wezep, Netherlands |
| E-mail : | info@br.nl |