Udidlo roubík HARRY'S HORSE dvakrát lomené 15mm/13,5cm
Kód: 7540312Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo roubík HARRY'S HORSE dvakrát lomené 15mm/13,5cm
Udidlo roubík
Specifikace produktu
- dvakrát lomené udidlo
- v hubě leží stabilně a nehrozí skřípnutí koutků
- koňmi velmi dobře přijímáno
- středová francouzská pecka
- poskytuje přímý a přesný účinek
- roubíky na kroužcích udidla pomáhají vedení koně v obratech
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení lícnice, hrozí rozžvýkání!
MATERIÁL: černé železo, měď
ÚDRŽBA: V případě znečištění umyjte pod tekoucí vodou.
VELIKOST: 13,5 cm, udítko 15 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Roubíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8714813044213 |
| #kamaradi: | 238 |
| #kamaradi-hodnoty: | 15mm/ 13,5cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 8714813044213 |
| Délka: | 13,5 cm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 13,5 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 783.00 |
| Nejnižší cena: | 694 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Harry's Horse B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Herenweg 200, 3645 DW Vinkeveen, Netherlands |
| E-mail : | info@harryshorse.com |