Udidlo pessoa HARRY'S HORSE 3 Rings jednou lomené 19mm/13,5cm
Kód: 7540259Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo pessoa HARRY'S HORSE 3 Rings jednou lomené 19mm/13,5cm
Udidlo sněhulák
Specifikace produktu
- jednou lomené udidlo
- vyrobené z nerezové oceli
- koňmi velmi dobře přijímáno
- s různými možnostmi připnutí otěží
- kluzný efekt udidla způsobuje přiostření při protitlaku od koně
- určené pro koně, u kterých je potřeba trochu pomoci udidlem k sestavení krku a hlavy do správné pozice
Další parametry
MATERIÁL: nerezová ocel
ÚDRŽBA: V případě znečištění umyjte pod tekoucí vodou.
VELIKOST: 13,5 cm, udítko 19 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pessoa |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8714813043797 |
| #kamaradi: | 224 |
| #kamaradi-hodnoty: | 19mm/ 13,5cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 8714813043797 |
| Délka: | 13,5 cm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 13,5 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 652.00 |
| Nejnižší cena: | 589 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Harry's Horse B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Herenweg 200, 3645 DW Vinkeveen, Netherlands |
| E-mail : | info@harryshorse.com |